Girişimcilik

Mentör, öğrenme ve gelişim için desteklediği kişinin konusuna ve uzmanlık alanına hakimdir, bilgisini aktarır, tavsiyeler sunar, harekete geçirir. Bu nedenle bu hizmetimiz ile, spesifik bir alanda belirli bir hedefe gitmek için, o yoldan daha önce geçmiş bir kişinin uzmanlığından ve deneyimlerinden faydalanmak isteyen bireyleri mentörler ile buluşturuyoruz.

Girişimciliğin görevleri nelerdir?

Koçluk ve Girişimcilik hizmetlerinde; bu rollerin tanımlarına sıkışmak yerine müşterinin/danışanın neye ihtiyacı olduğunu duygu, düşünce ve sezgi yoluyla doğru kestirebilmenin önemine inanıyoruz. Bu nedenle bizce, koç, müşterisinin iznini alarak ona geri bildirimde bulunabileceği gibi mentor da sorularıyla farkındalık yaratarak, danışanı/müşterisini kendi kaynaklarını keşfettirecek bir alanda tutabilir.

Bilim insanları sağlıklı, zinde, enerjik ve mutlu bir şekilde, yaşlanma emarelerine kapılmadan yaş almanın temelinin “Yaşam Tarzımız” olduğunu belirtmektedir. Yani sağlığımızı kaybetmeden önce “sağlığı” korumanın önemini kavramak ve bu doğrultuda bir yaşam tarzı tesis etmeyi amaçlamak, uzun yıllar boyunca “Sağlıklı Yaş Almayı” da beraberinde getiriyor. Sağlığınızla ilgili halihazırda sorunlar yaşıyor olsanız dahi daha iyi hissetmeye başlamak ve “sağlık ve mutluluk” halinizin inisiyatifini elinize almak için hiçbir zaman geç değildir.

Girişimcilik üzerine bizden eğitim aldığınızda ve girişimciliği öğrendiğinizde, aşağıdaki niteliklerden sizde var olanları daha da güçlendirirken, henüz sizde olmayan tüm niteliklere ulaşmanız için sizlere yardımcı olacağız;

Girişimcilik ve iş kurma konusunda kişi sağlam ama cesur adımlar atabilmelidir.

Kendine güvendiği ve birikim sahibi olduğu konuda iş kurmalıdır.

Var olan fırsatları görebilmeli, işini çok sevmeli ve yeni fikirlere açık olmalıdır.

Girişimci; öngörü sahibi olabilmeli, gerektiğinde geri adım atıp yeniden başlayabilmeli ve yaptığı işin tüm sorumluluğunu üstlenebilmelidir.

Kuracağı işin sonuçlarını iyi bir biçimde değerlendirebilen, yaratıcı, iyimser ve sürekli yeni fikirler üreten biri olmalıdır.

Genel olarak girişimci olan kişi başkalarını motive edebilmeli ve liderlik vasıflarına sahip olmalıdır.

Esra Davun ve Girişimcilik

Motivasyon Konuşmacısı ve aynı zamanda Yüksek Performans Koçu olan ESRA DAVUN, 16 yıldır 10.000’den fazla kişinin hayatında ölçülebilir fark yaratarak, başarıyla uyguladığı profesyonel teknik ve stratejilerle sporculardan, CEO’lara, girişimcilere ve saygın kurumlara potansiyeli zirve performansa çıkarma konusunda konuşmalar, koçluklar ve özel eğitim programları düzenlemektedir.

Sadece gerçekten performansını zirveye taşımak, görünenden daha fazlası olduğuna inanan ve hayatında yıldız olmayı seçenler için çalışır. Sıradan koçların aksine, danışanların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmakla yetinmez, onları tam potansiyellerine ulaşmaları için yönlendirir ve ardından onları daha da ileri gitmeleri için motive eder ve vizyonlarını büyüterek meydan okur.

Şimdiye kadar fırsat verilmemiş, bulunduğu yerden çok daha iyisini hakettiğini düşünen, bunun için doğru yatırım ve iş fırsatını bulamamış, özgür çalışmak isteyen kişilere gerekli öğretileri sunarak network sistemin gücünü kullanarak, yatırım yapmadan, sıradan insanlara sıra dışı yaşam tarzı, gelir modeli, bakış açısı kazandırarak insanların hayatlarına dokunur. Özel kamplarda iş ve “Motivasyon” temalı geniş kitlelere potansiyelleri hakkında ilham vermeye devam etmektedir.

Yardımcı olabilir miyim?

Hedeflerinize yaklaşmanız için bize doğru bir adım atmanız yeterli.

Randevu almak istediğiniz hizmeti belirtir misiniz?

tam olarak hangisi sizi hedeflerinize ulaştıracak?

Randevu zamanını ayarlayalım.

Bizimle tanışmak için ziyaret etmek istediğiniz tarih ve saati belirtir misiniz?

Size ulaşalım:

Sizinle iletişim kurabilmemiz için bazı bilgilere ihtiyacımız var.